NOVINKY


 

Milí uživatelé,s ohledem na stávající situaci ohledně koronaviru jsme nuceni do odvolání zrušit konzultace s foniatrickou sestrou v Centru v Lounech.
Foniatrická ambulance v Žatci funguje, v případě potřeby kontaktujte přímo foniatrickou sestru na telefonním čísle 414 110 680.
Děkujeme za pochopení. PS: základní údržbu sluchadel (čistění pomocí...

Poděkování

25.03.2020

Chtěla bych tímto poděkovat všem zaměstnancům a dobrovolníkům, kteří se podíleli na šití roušek. Roušky byly včas předány všem našim zaměstnancům a dále rozdávány našim klientům v terénní pečovatelské a odlehčovací službě.

vzhledem k vyhlášení nouzového stavu v ČR a situace ohledně onemocnění COVID-19, jsme nuceni přistoupit k následujícím dočasným opatřením:

Chtěli bychom poděkovat Výboru dobré vůle - nadaci Olgy Havlové na podporu projektu na nákup elektrických polohovacích lůžek. Byla nakoupena 2 elektrická polohovací lůžka včetně antidekubitních matrací.

PF 2020

19.12.2019

Přejeme všem příjemné prožití vánočních svátků av novém roce 2020 pevné zdraví, mnoho štěstí a spokojenosti.

V měsíci září Centrum získalo 2 nové akreditace kurzů dalšího vzdělávání. Nově nabízíme kurz Prevence syndromu vyhoření (úvod do problematiky) v rozsahu 8 vyučovacích hodin a kurz Základy první pomoci pro osoby pečující a pracovníky v sociálních službách v rozsahu 8 hodin.